Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 10.02.2020
  Dla uczniów szkół i placówek województwa dolnośląskiego rozpoczęły się ferie zimowe, które są doskonałą okazją do wypoczynku. Podczas zimowego wypoczynku należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Policja w ramach akcji ,,Bezpieczne ferie” wydała poradnik dla rodziców ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 31.01.2020
  Tradycyjnie już luty jest miesiącem, w którym w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu namawiamy placówki oświatowe do podjęcia różnych działań promujących rozsądne poruszanie się po sieci przez dzieci i młodzież. W tym roku hasłem DBI jest „Działajmy razem!” - i do tego zachęcamy. ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 08.01.2020
    PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W ŚRODZIE ŚLĄSKIEJ    ZAPRASZA NA  KOLEJNE SPOTKANIE GRUPY WSPARCIA DLA NAUCZYCIELI  I RODZICÓW DZIECI     Z MUTYZMEM WYBIÓRCZYM  Z TERENU POWIATU ŚREDZKIEGO, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ w dniu 22.01.2020 r. o godz. 15.00 w ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 23.12.2019
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, miłych chwil w gronie rodzinnym, spełnienia ambicji w pracy zawodowej oraz wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku życzą Dyrekcja i  pracownicy Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowych w Środzie Śląskiej. czytaj dalej »
«1234...5 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010