Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 11.03.2022
Szanowni Państwo, na prośbę Dolnośląskiego Kuratorium Oświaty we Wrocławiu udostępniamy informację o wolontariacie edukacyjnym w ramach akcji #SzkołaDlaWas do osób potencjalnie nim zainteresowanych. Poniżej link do formularza internetowego służącego zbieraniu zgłoszeń wolontariackich: 1. Link w formacie iframe (do osadzenia na ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 07.03.2022
Ministerstwo Edukacji i Nauki przygotowało informację dla rodziców lub osób sprawujących bieżącą pieczę nad dziećmi z Ukrainy ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz dyrektorów polskich jednostek systemu oświaty. Materiał dotyczy wsparcia tej grupy dzieci/uczniów. źródło:     czytaj dalej »
Data utworzenia: 28.02.2022
          Ministerstwo Edukacji i Nauki przedstawiło rekomendacje dla nauczycieli i pedagogów szkolnych ,,Jak rozmawiać z dziećmi i uczniami na temat sytuacji w Ukrainie", zachęcamy do zapoznania się z materiałem.      czytaj dalej »
Data utworzenia: 28.02.2022
  Informujemy, że w związku z wojną i napływem uchodźców z Ukrainy, w naszej poradni będziemy udzielać pomocy psychologiczno-pedagogicznej dzieciom/uczniom z Ukrainy. Pomoc będzie udzielana w ramach interwencji kryzysowej (poza kolejnością). Istnieje możliwość udzielania pomocy uczniom na terenie szkół (interwencja ...czytaj dalej »
« 2 ...345...6 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010