Wersja wysokokontrastowa
Godziny pracy:
poniedziałek - piątek 7:30-17:00
A A A
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Środzie Śląskiej
  • English
  • Polski
  • Deutsch
18.04.2011 •
Kadra poradni

 

Dyrektor:  dr Małgorzata Czerwiec   
malgorzata.czerwiec@powiat-sredzki.pl

 


Psycholodzy:

 

 

  • mgr Magdalena Nowicka-Chwastyk
    m.nowicka-chwastyk@powiat-sredzki.pl
          
 
  • mgr Elżbieta Zmysłowska-Pastwa
    elzbieta.zmyslowska.pastwa@powiat-sredzki.pl
 
 
  • mgr Barbara Gajewska
    barbara.gajewska@powiat-sredzki.pl
 
  • mgr Barbara Czuchta
    b.czuchta@powiat-sredzki.pl
          
  • mgr Ewelina Bystrzanowska
    e.bystrzanowska@powiat-sredzki.pl
      
 
 

Pedagodzy:

 

  • dr Małgorzata Czerwiec
    malgorzata.czerwiec@powiat-sredzki.pl
 
  • mgr Elżbieta Kazior
    elzbieta.kazior@powiat-sredzki.pl
 
  • mgr Halina Sikora-Grabowska
    halina.sikora.grabowska@powiat-sredzki.pl
 
  • mgr Bogusława Stramel
    boguslawa.stramel@powiat-sredzki.pl
 
       -  mgr Bożena Dziurla
          bozena.dziurla@powiat-sredzki.pl


Logopeda:

  • mgr Maria Bystrzanowska
    maria.bystrzanowska@powiat-sredzki.pl

 

Pracownicy administracji:

 

  • podinspektor ds. administracyjnych - Mariola Jankowska
  
  • sekretarka - Anna Mróz
 
 
adres poczty sekretariatu:  ppp@powiat-sredzki.pl
 

 

 

 
  • e-wsparcie
  • e-konsultacje
  • Facebook
  • PRZYDATNE LINKI
  • MEN
  • KO
  • ORE
  • IBE

Newsletter